Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 w Szkole Podstawowej im. Lotników Września 1939 roku w Dłutowie 1 września 2021 r. rozpoczynamy nowy rok szkolny w trybie stacjonarnym, w warunkach obowiązującego reżimu sanitarnego. W związku z powyższym zaplanowaliśmy w tym dniu tylko spotkania uczniów z wychowawcami klas, bez uroczystej inauguracji roku szkolnego na sali gimnastycznej dla całej szkoły.
Na Mszę Św. inaugurującą rok szkolny 2021/2022 zapraszamy wszystkich uczniów i ich rodziców do Kościoła w Dłutowie w niedzielę 5 września na godzinę 11.30.
Poświęcenie tornistrów uczniów klas pierwszych odbędzie się 12 września o godz. 11.30. w kościele w Dłutowie.

Spotkania z wychowawcami w dniu 1 września w szkole
1. Uczniów klasy I wraz z rodzicami zapraszamy na 9.00 na salę gimnastyczną (nie będzie dla klas I dowozu autobusem).
2.Uczniów klas II - V zapraszamy na 10.30. Uczniowie dojeżdżający będą mieli zapewniony dowóz autobusem szkolnym – rozkład jazdy autobusów udostępniony jest na stronie internetowej szkoły i na Facebooku szkoły.
3.Uczniów klas VI-VIII zapraszamy na 12.00 .

Wszyscy uczniowie w tym dniu otrzymają podręczniki i ćwiczenia.
Rodziców wchodzących z dzieckiem na salę gimnastyczną lub ewentualnie do szkoły obowiązują maseczki ochronne, dezynfekcja rąk oraz zachowanie dystansu społecznego (1,5 m). W związku z koniecznością zachowania dystansu społecznego (1,5 m) prosimy rodziców klas II - VIII o niewchodzenie (w miarę możliwości) z dzieckiem do sal szkolnych. Rodzice tych klas spotkają się z wychowawcami na zebraniach szkolnych, które zaplanowaliśmy w dniach 6 - 10 września .(harmonogram zebrań klasowych będzie udostępniony 1 września).