Drodzy nasi Parafianie i Goście!

Przed nami ostatnia niedziela Adwentu, która jednocześnie wprowadza nas chrześcijan w klimat i bliskość Betlejem- miejsce w którym Bóg zamieszkał między nami. Przez Maryi Fiat, wypowiedziane Bożemu Posłańcowi „ Słowo stało się Ciałem”. Chcemy jako Wasi duszpasterze wraz z Wami i Waszymi bliskimi, wspólnie dziękować Opatrzności Bożej, że ponownie dotarliśmy do Betlejem, by się umocnić, odnowić i napełnić nasze bukłaki życia Bożym POKOJEM, PRAWDĄ I NADZIEJĄ! Życzymy Państwu, by wspomnienie narodzin Jezusa- Zbawiciela Świata- odnowiło relacje z Bogiem Ojcem, aby wzbogaciło Wasze życie łaską budowania Cywilizacji Miłości. Niech także w  Waszych domach rodzi się pojednanie, dobro, wzajemny szacunek. Niech ustaną wszelkie gniewy i spory; niech Gościem naszym i domownikiem będzie Nowonarodzony Jezus- Książę Pokoju.

Na dni, które przed nami i cały Nowy Rok 2024 życzymy także Bożego Światła i takich postaw, które dają nadzieje, że nasza codzienność przyniesie upragniony pokój serca, pojednanie, pomyślność.

Z serdeczną modlitwą, życzliwością i wdzięcznością

Wasi Duszpasterze

ks. Zbigniew Dyks- proboszcz